SVG Sprite (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: List
is: Listi

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um
