SVG Sprite (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
