SVG Sprite (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: List
sr: Листа

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
