SVG Sprite (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: List
uk: Список

en: - None -
uk: - Немає -

en: Media
uk: Медіа

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: About
uk: Про модуль

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.

en: SVG Sprite
uk: Спрайт SVG
