SVG Sprite (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: List
ku: لیستە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: About
ku: دەربارە

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
