SVG Sprite (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: List
ps: لړ

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Media
ps: رسنۍ

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: About
ps: په اړه
