SVG Sprite (1.1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: List
de: Liste

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Media
de: Medien

en: Maximum length
de: Maximallänge

en: About
de: Über

en: The maximum length of the field in characters.
de: Die Maximallänge des Feldes in Zeichen

en: - Select a value -
de: - Wert wählen -

en: %name: may not be longer than @max characters.
de: %name: darf nicht länger sein als @max Zeichen.

en: SVG sprite
de: SVG-Sprite
