SVG Sprite (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: List
fa: فهرست

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Media
fa: رسانه

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: About
fa: درباره

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -
