SVG Sprite (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: List
ne: सूचि

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Media
ne: मिडिया

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: About
ne: बारेमा
