SVG Sprite (1.1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: - None -
da: - Ingen -

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: About
da: Om

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.
