SVG Sprite (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: About
ru: Информация

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.

en: SVG Sprite
ru: SVG-спрайт
