Swagger UI Field Formatter (4.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ
