Swagger UI Field Formatter (4.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: view
ja: ビュー

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: Validator
ja: バリデーター
