Swagger UI Field Formatter (4.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو
