Swagger UI Field Formatter (4.1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra
