Swagger UI Field Formatter (4.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга
