Swagger UI Field Formatter (4.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: view
vi: xem

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Validator
vi: Bộ kiểm tra
