Swagger UI Field Formatter (4.1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Validator
fi: Validoija
