Swagger UI Field Formatter (4.1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná
