Swagger UI Field Formatter (4.1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: பார்

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Validator
ta: பரிசோதிப்பான்
