Swagger UI Field Formatter (4.2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Validator
az: Təsdiqləyici
