Swagger UI Field Formatter (4.2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: view
id: tampilan

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai
