Swagger UI Field Formatter (4.2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: view
pt: ver

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Custom
pt: Personalizado

en: Validator
pt: Validador
