Swagger UI Field Formatter (4.3.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: Validator
ar: محقق الصحة
