Swagger UI Field Formatter (4.3.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: view
bn: প্রদর্শন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট
