Swagger UI Field Formatter (4.3.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Validator
cs: Validátor
