Swagger UI Field Formatter (4.3.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: view
es: vista

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Validator
es: Convalidador
