Swagger UI Field Formatter (4.3.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: Validator
he: מאמת
