Swagger UI Field Formatter (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
