Swagger UI Field Formatter (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек
