Swagger UI Field Formatter (8.x-2.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: view
hi: देखें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Custom
hi: मनपसंद
