Swagger UI Field Formatter (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset
