Swagger UI Field Formatter (8.x-2.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप
