Swagger UI Field Formatter (8.x-2.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Validator
ps: تاییدونکی
