Swagger UI Field Formatter (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત
