Swagger UI Field Formatter (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Validator
lv: Validators
