Swagger UI Field Formatter (8.x-3.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa
