Swagger UI Field Formatter (8.x-3.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
