Swagger UI Field Formatter (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar
