Swagger UI Field Formatter (8.x-3.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран
