Swagger UI Field Formatter (8.x-3.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Validator
bo: ར་སྤྲོད་ལག་ཆ
