Swagger UI Field Formatter (8.x-3.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Validator
pl: Walidator
