Swagger UI Field Formatter (8.x-3.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: Validator
fa: اعتبارسنج
