Swagger UI Field Formatter (8.x-3.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno
