Swagger UI Field Formatter (8.x-3.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Validator
sv: Validerare
