Swagger UI Field Formatter (8.x-3.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum
