Swagger UI Field Formatter (8.x-3.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: Validator
ru: Проверка
