Swagger UI Field Formatter (8.x-3.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం
