Swagger UI Field Formatter (8.x-3.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Validator
el: Ελεγκτής εγκυρότητας
