Swagger UI Field Formatter (8.x-3.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: POST
nl: NA

en: DELETE
nl: VERWIJDEREN
